IMG_20200605_211853

gestreamde Kerst-Missen in/vanuit de basiliek

Op Kerstavond (donderdagavond 24 december a.s.) om 22.00 uur en op (eerste) Kerstdag (vrijdagmorgen 25 december a.s.) om 9.30u wordt de Nachtmis resp. de Dagmis live gestreamd. Op deze manier kunnen we toch nog wat mee krijgen van wat we dezer dagen in onze kerken, al dan niet met publiek, vieren. TV- en computermissen zijn natuurlijk niet ideaal, maar altijd meer dan niets. De beide kerst-uitzendingen worden aangeboden door Priorij Thabor in samenwerking met EJ Audioverhuur. De gegevens om deze te streamen zijn als volgt:

-ga naar ejaudioverhuur.nl

-klik op de hoofdpagina rechtsboven op de button: video stream

-Klik op de volgende pagina uw gewenste videostream aan: video stream A 

-Type de 6 cijfers van het wachtwoord/pincode in: 201225 en klik op “enter”

U bent dan verbonden met de videostream. Let op: ongeveer 15 minuten voor aanvang zal de stream pas actief zijn. Na de streaming zullen de HH. Missen nog gedurende een maand te zien zijn met deze gegevens op de site van EJ Audioverhuur (stream-archief, stream-archief 5). Ook zullen de uitzending worden geplaatst op het youtube-kanaal van Priorij Thabor (priorijthabor.nl).