Parochiebureaus

H. Andreas
Kerkstraat 4a
6074 BA Melick

E-mail: andreas@roerkerken.nl
Telefoon: 0475 - 53 79 65
IBAN: NL 40 RABO 0133 0004 00
RSIN: 824125277

Beschikbaarheid van het parochiebureau:
maandag- en woensdagmorgen van 9.00 tot 12.00 uur

H. Catharina
Aan de Kerk 7
6065 AS Montfort

E-mail: catharina@roerkerken.nl
Telefoon: 0475 - 54 22 84
IBAN: NL 39 RABO 0134 7041 26
RSIN: 824127869

Beschikbaarheid van het parochiebureau:
dinsdagmorgen van 9.30 tot 12.00 uur

H. Martinus
Kerkstraat 2
6063 AR Vlodrop

E-mail: martinus@roerkerken.nl
Telefoon: 0475 - 40 12 07
IBAN: NL 10 RABO 0154 6005 12
RSIN: 824135106

Beschikbaarheid van het parochiebureau:
dinsdagmorgen van 10.30 tot 12.00 uur

HH. Wiro, Plechelmus en Otgerus
Kerkplein 11
6077 AA Sint Odiliënberg

E-mail: otgerus@roerkerken.nl
Telefoon: 0475 - 531 384
IBAN: NL 58 RABO 0138 1020 82
RSIN: 2582077

Beschikbaarheid van het parochiebureau:
vrijdagmorgen van 9.30 tot 11.30 uur

H. Matthias
Hoofdstraat 70
6061 CE Posterholt

E-mail: matthias@roerkerken.nl
Telefoon: 0475 - 40 02 75
IBAN: NL 06 RABO 0142 3017 60
RSIN: 824135611

Beschikbaarheid van het parochiebureau:
dinsdag- en vrijdagmorgen van 9.00 tot 12.00 uur

H. Sebastianus
Hoofdstraat 18a
6075 AG Herkenbosch

E-mail: sebastianus@roerkerken.nl
Telefoon: 0475 - 52 06 72
IBAN: NL 52 RABO 0121 4020 88
RSIN: 2582260

Beschikbaarheid van het parochiebureau:
maandagmorgen van 9.00 tot 11.00 uur; donderdagmiddag van 14.30 tot 16.30 uur