Allerzielen

Allerzielenvieringen 2023

Daags na Allerheiligen herdenken wij op Allerzielen (2 november) onze dierbare overledenen. In een speciale viering op de laatste zondag van oktober resp. de eerste van november staan we met name stil bij die parochianen voor wie sinds Allerzielen vorig jaar een kerkelijke uitvaart werd gehouden. Aansluitend worden traditiegetrouw de graven op onze kerkhoven en begraafplaatsen gezegend. Hierbij een overzicht van de aanstaande Allerzielenvieringen:

zondag 29 oktober a.s. (laatste zondag van oktober)

Montfort (St. Catharinakerk) 14.30 uur

Posterholt (St. Matthiaskerk) 15.00 uur

St. Odiliënberg (basiliek) 15.00 uur

Vlodrop (St. Martinuskerk) 16.00 uur

zondag 5 november (eerste zondag van november)

Melick (St. Andreaskerk) 14.00 uur

Herkenbosch (St. Sebastianuskerk) 15.00 uur